Категорії
Виробник: GlyMed Plus
Артикул: GM12

YOUTH Firm Age Defying Peel – Омолоджуючий пілінг з 30% кислої протеази, 30мл

Коли наука і технології зустрічаються разом, настає час кращих препаратів. Омолоджуючий пілінг абсолютно безпечний, завдяки ексклюзивному складу: 30% ферменту кислої протеази імітує дію природного катепсина D. Завдяки цьому активному компоненту ефективність відлущування ороговілого шкірного шару просто вражає, вже через кілька хвилин ви можете знову насолоджуватися гладкою бархатистістю і сяючою молодістю шкіри. Пілінг також глибоко проникає в пори, ефективно очищаючи їх і мінімізуючи прояви вугрових утворень. Екстракт молочного гриба і молочна кислота, що входять до складу засобу, сприяють відновленню структури шкіри на клітинному рівні і стимулюють процеси синтезу колагену, якісно вирівнює поверхню і бореться з віковими змінами. Відмінний всесезонний пілінг, безпечний в період лактації та вагітності.

Рекомендується:

для всіх типів шкіри, включаючи чутливу. Особливо для жирної, схильної до акне, чорних цяток, збільшених пор.

Ключові інгредієнти:

30% кисла протеаза - імітує дію ензиму катепсин D, який міститься в шкірі і тому легко сприймається. Даний ензим відповідає за розчинення мертвих клітин шкіри. Оновлює епідерміс, стимулюючи утворення молодих клітин базального шару.

Екстракт японського гриба - новий інгредієнт в косметології, який, як було доведено в клінічних дослідженнях, зменшує кількість і глибину зморшок і підвищує рівень гідратації шкіри. Екстракт гриба є ефективним ферментом, який виробляє ензими, що стимулюють природну здатність шкіри до злущування. Продукує пептиди, які сприяють відновленню балансу шкірного покриву.

Лимонна кислота діє як антиоксидант і сприяє регенерації шкірних тканин, уповільнює процес старіння.

Інгредієнти:

Вода, грибний екстракт (фермент протеази), гліцерин, гідроксіетілакрілат, лимонна кислота, гіалуронова кислота, олія Оливи, аскорбіл глюкозид, цинк PCA, ксантанова камедь, метілгліколь, Бензоат натрію, сорбат калію, диметикон-сополіол-ейкозаноат, феноксіетанол, етілгексілгліцерін , ароматизатор.

Застосування:

Після очищення нанесіть YOUTH Firm Age Defying Peel на теплу вологу шкіру на 3-7 хвилин, потім нанесіть теплу вологу серветку на обличчя на 30 секунд, видаліть. Змийте прохолодною водою. Дотримуйтеся режиму догляду за шкірою GlyMed Plus.

GM-12, 30 мл