EBRAND
THALASPA
GlyMed Plus
GlyMed Plus Pro.pdf
ORIGINE
Dermia Solution
Norma de Durville
TNN Estet Group Київ, Україна

TNN Estet Group (ТНН Естет Груп) - ексклюзивний дистриб'ютор професійної косметики в Києві та Україні

Компанія TNN Estet Group (ТНН Естет Груп) ексклюзивний дистриб'ютор в Києві та Україні професійної косметики EBRAND (Італія) і THALASPA (Франція), представляє сім ліній професійного догляду за обличчям:
косметика для обличчя - очищаючі засоби, відлущуючі засоби, пілінги, засоби для контуру очей, сироватки, креми, маски, гелі, які легко комбінуються і поєднуються один з одним, і здатні охопити весь спектр програм по лікуванню і догляду за шкірою обличчя клієнтів будь-якого віку і типу шкіри.

Компанія TNN Estet Group (ТНН Естет Груп), представляє широку лінійку професійного догляду за тілом:
косметика для тіла - очищаючі засоби, масажні масла, масажні креми, маски і обгортання для тіла , засоби для завершення процедур і щоденного догляду, бальнеотерапія, сироватки, альготерапія.

Нашою метою є надати клієнтам такий продукт, який максимально ефективно і безпечно допоможе впоратися з естетичними проблемами будь-якої природи шкіри. Найбільш натуральні формули, прозорість походження та високу якість інгредієнтів, потужні інноваційні активи, є основою наших косметологічних брендів EBRAND (ЕБРАНД, Італія), THALASPA (ТАЛАСПА, Франція), GlyMed Plus (Америка), ORIGINE (Франція) і спрямовані на досягнення конкретних результатів.

Косметика GlyMed Plus (проблемна шкіра, професійні пілінги, омолоджуюча система, клітинна косметика, клінічна косметологія, тональні засоби).

Косметика ORIGINE (очищаючі засоби, відлущуючі засоби і пілінги, креми для обличчя, маски для обличчя, масажні засоби, сухі масла).

Апаратна косметологія від Dermia Solution (апарат MEDILIFT Skinfaktor, VIB Mask , косметика Dermia Solution).

Віск для депіляції NORMA de DURVILLE

Семінари по косметології в навчальному центрі TNN Estet Group (ТНН Естет Груп) в Києві

Наша компанія знаходиться у Києві в Печерському районі на бульварі Дружби Народів 10. Кожного тижня ми проводимо безкоштовні навчальні семінари та майстер-класи для косметологів та масажистів. Наші фахівці ведуть активну практику і постійно вчаться новому, підвищують свою кваліфікацію. Ми з радістю ділимося з косметологами авторськими методиками і практичними напрацюваннями на семінарах.

Семінари по догляду за обличчям:

Хімічні та ензимні пілінги,
лікування проблемної шкіри з акне, атравматична чистка обличчя,
шкіра з пігментацією, розацеа, купероз.

Семінари для масажистів і естетистів по тілу:

Гарячі і холодні антицелюлітні обгортання,
бандажні обгортання,
усунення целюліту і розтяжок,
водоростеві обгортання Фукус, Ламінарія.

Ми відкриті для діалогу з нашими партнерами і клієнтами та прагнемо вибрати не тільки кращі і ефективніші продукти, але також намагаємося, зробити наші продукти максимально доступними для використання в кабінеті косметолога і масажиста.