TNN Estet Group (ТНН Естет Груп) - професійна косметика в Києві та Україні

Компанія TNN Estet Group (ТНН Естет Груп) молода прогресивна команда фахівців, які мають великий досвід роботи в професійній косметології. Спираючись на наші знання, етичні принципи і потреби косметологів і їх клієнтів, ми створили компанію TNN Estet Group (ТНН Естет Груп), яка прагне відповідати всім вимогам сучасного підходу в косметології.

Компанія TNN Estet Group (ТНН Естет Груп) є ексклюзивними дистриб'ютором в Києві та Україні професійних марок косметики EBRAND (Італія) і THALASPA (Франція).

Нашою метою є надати клієнтам такий продукт, який максимально ефективно і безпечно допоможе впоратися з естетичними проблемами будь-якої природи шкіри. Найбільш натуральні формули, прозорість походження та високу якість інгредієнтів, потужні інноваційні активи, є основою наших косметологічних брендів EBRAND (ЕБРАНД, Італія) і THALASPA (Таласпа, Франція) і спрямовані на досягнення конкретних результатів.

Семінари по косметології в навчальному центрі TNN Estet Group (ТНН Естет Груп) в Києві

Наша компанія знаходиться у Києві в Печерському районі на бульварі Дружби народів 10. Кожного тижня ми проводимо безкоштовні навчальні семінари та майстер-класи для косметологів та масажистів. Наші фахівці ведуть активну практику і постійно вчаться новому, підвищують свою кваліфікацію. Ми з радістю ділимося з косметологами авторськими методиками і практичними напрацюваннями на семінарах.

Семінари по догляду за обличчям:

Хімічні та ензимні пілінги,
лікування проблемної шкіри з акне, атравматична чистка обличчя,
шкіра з пігментацією, розацеа, купероз.

Семінари для масажистів і естетистів по тілу:

Гарячі і холодні антицелюлітні обгортання,
бандажні обгортання,
усунення целюліту і розтяжок,
водоростеві обгортання Фукус, Ламінарія.
Ми відкриті для діалогу з нашими партнерами і клієнтами та прагнемо вибрати не тільки кращі і ефективніші продукти, але також намагаємося, зробити наші продукти максимально доступними для використання в кабінеті косметолога і масажиста.

TNN Estet Group (ТНН Естет Груп) ексклюзивний дистриб'ютор професійної косметики EBRAND (Італія) і THALASPA (Франція)

Професійна косметика EBRAND (ЕБРАНД, Італія)

Італійська біо-косметика EBRAND включає в себе сім ліній професійного догляду за обличчям, які легко комбінуються і поєднуються один з одним, і здатні охопити весь спектр програм по лікуванню і догляду за шкірою обличчя клієнтів будь-якого віку і типу шкіри. А також п'ять ліній професійного догляду за тілом: інтенсивна корекція всіх стадій і форм целюліту, моделювання фігури, дренаж, тонус і зміцнення шкіри, розслаблення і релакс, делікатний догляд за шкірою немовлят та вагітних жінок, засоби після епіляції.

Косметика EBRAND (Італія) містить максимальну питому вагу екологічно чистих продуктів органічного походження, не містить барвників, парабенів, парафіну і силіконів. Натуральність і органічне походження підтверджується європейськими сертифікатами якості. Компоненти що входять до складу, доповнюють і підсилюють дію один одного, тим самим допомагаючи отримати найкращий результат і здатні задовольнити навіть найвибагливіших косметологів і їх клієнтів.

Професійна косметика THALASPA (Таласпа, Франція)

Професійна французька косметика THALASPA (Таласпа) вже понад 26 років пропонує засоби по догляду за тілом, які не знають собі рівних за якістю і складом. Препарати створюються з використанням морських водоростей, грязей і мінералів, що добуваються на заводі, який знаходиться в Атлантичному океані західного узбережжя Франції, провінції Бретань. Водорості, солі, морські грязі, прибережні рослини, різні комбінації цих та інших активних компонентів дають чудові результати, мають ремінералізуючи, зволожуючі властивості, допомагають боротися зі старінням, а також роблять тіло більш пружним і струнким, усувають целюліт.

Всі корисні елементи морської води сконцентровані в водоростях. Їх концентрація перевищує в 50 000 разів звичайні властивості морського середовища. Поєднуючи різні активні компоненти продуктів, фахівець може розробити програми з підвищеною активністю для:
• Детоксикації;
• Загальної нормалізації обміну речовин;
• Явища липодистрофії (целюліт від 1-4 стадій);
• Профілактики телеангіектозія і варикозу;
• Регенерації клітин шкіри і ліфтингу;
• Відновлення тонусу, тургору шкіри;
• Насичення організму мікроелементами.

Косметика для тіла THALASPA (Таласпа) - включає в себе повний спектр засобів по догляду і корекції фігури, це скраби для тіла, масла і креми для масажу, незмивні антицелюлітні обгортання, грязі і водорості для догляду за тілом, активні антицелюлітні креми і гелі, зволожуючі і живильні засоби для домашнього догляду і завершення процедур.
Море таїть в собі незмірні багатства, які завдяки професійній косметиці THALASPA (Таласпа) ви можете використовувати в спа-центрах, салонах краси, хамамах, лазнях і саунах використовуючи професійну якість домашнього догляду за тілом.