Категорії
Виробник: Dermia Solution
Артикул: 51030

VIB MASK - професійний вібраційний апарат-маска для мезопорації шкіри

 Її інноваційна технологія дозволяє досягти вражаючих косметологічних ефектів, а сама процедура надзвичайно приємна і безпечна для клієнтів.

Маска має чотири режими впливу на шкіру:
1. Глибока стимуляція (deep stimulation) - це режим мезопорації, що викликає вібрацію клітин епідермісу і дерми, за рахунок чого збільшується різниця потенціалів на мембрані клітини і посилюється проникнення діючих речовин.
2. Стимуляція чутливої шкіри (sensitive stimulation) - лікує еритродермії будь-якого роду (дерматити, теліангіектазії, розацеа). Усуває ангіоневроз капілярів. Дрібноімпульсна вібрація розслабляє спазм капіляра, розріджує загуслу під стінами кров, таким чином, стимулюючи хороший відтік крові.
3. Режим швидко мінливого імпульсу (quick stimulation) - викликає рівномірне скорочення капілярів, таким чином, зміцнюючи їх стінки.
4. Режим повільного мінливого імпульсу (slow change stimulation) – покращує лімфодренаж.      

Щоб зрозуміти принцип роботи маски, доведеться трохи згадати фізику.
В основі роботи маски лежить наноквантова енергія. Що це таке: квант - це частинка неподільної енергії, яка не може зникнути, а може тільки перейти в іншу форму, в нашому випадку - в електричне поле нашої шкіри і змістити його. Ми можемо це зробити, так як наша шкіра має електропровідність, а це говорить про те, що ми маємо в стані спокою заряджені частинки в шкірі, відповідно, маємо поле і електричний потенціал.
Електропровідність клітин обумовлена наявністю в них іонів і рухомих полярних молекул. Біологічна тканина складається з клітин і міжклітинного простору, заповненого речовиною - електролітом (міжклітинна рідина). Внутрішній вміст клітини відокремлено від міжклітинного простору мембраною. Тому залежить від частоти проходження струму і форми його коливань, чим вище коливання, тим більше прохідність. Клітинні мембрани створюють великий опір для струмів низької частоти (струми високої частоти зроблять опік, в косметології вони не використовуються), тому їх основна частина проходить по міжклітинних щілинах. Амплітуда низькочастотних струмів пропорційна обсягу міжклітинного простору (наприклад, просвіту кровоносних судин) і концентрації електролітів в ньому, тобто чим більше щілина, тим більше рідини має можливість пройти, а значить і корисних мікроелементів.
         Під наноквантами мається на увазі вплив на шкіру дуже маленької електричної складової, простими словами відбувається бомбардування шкіри частинками постійної величини з певними інтервалами, завдяки чому ми міняємо електроскладову шкіри - відбувається електропорація, яка дає нам хороший осмос на поверхні шкіри, підсилює проникність дерми і дає хороший косметичний ефект.
Як відбувається електропорація: струми певної сили і частоти в епідермісі відкривають іонні канали та акваканали (середній діаметр 0,5нм), які розташовані поруч. Білки-переносники таких каналів з'єднуються з моле- кулами певної речовини і переносять їх у внутрішні шари шкіри. Після  припинення дії електричного поля іонні канали закриваються, і необхідна речовина залишається всередині шкіри.
        Дана процедура особливо важлива тим людям, шкірним тканинам яких невистачає гіалуронової кислоти. Ця процедура є ефективною, але не дає дії на клітинному рівні, тому компанія Dermia Solution допрацювала вплив і додала наноструми.
Що вони нам дають при близькому розгляді:
      Нано-струми впливають набагато глибше, ніж мезопорація, тому що не мають потреби в каналах. Квант нано-струму настільки малий, що здатний проникати крізь клітинну мембрану і тканини. Вплив нано-струму йде на дуже низьких частотах з більшим коливанням, це коливання розгойдує клітину і вона починає вібрувати, таким чином збільшуючи кількість щілин між клітинами і розбиваючи загуслу з віком міжклітинну рідину, що в рази збільшує осмос клітин і шкіри.
        Шкіра в стані спокою. Шкіра з відкритими каналами під час впливу.
Відразу після впливу низькочастотні струми і вібрація збільшують швидкість роботи калій-натрієвого насоса, за рахунок чого в клітку проникає більше поживних речовин.
          Завдяки цій методиці ми можемо нагнітати в клітини і тканини велику кількість поживних речовин, таких як гіалуронова кислота, і колаген, муко- полісахариди, запускаючи регенеративні здатності тканин і забезпечуючи пролонгований ефект, так як ми впроваджуємо велику кількість продуктів. Шкірі необхідний час для переробки їх, а це дозволяє їй накопичити ресурси і досягти тривалого ефекту і глибокого впливу.
         Дана вібрація на шкірі дає хороший і рівномірний відтік лімфи і крові, ця вібрація добре зміцнює стінки судин і капілярів. Маска дає лабільну вібрацію, в залежності від сили і потужності вібрації механічні коливання, виникнувши на поверхні, можуть поширюватися по поверхневим тканинам або проникати вглиб і викликати вібрацію судин і нервів, яка послаблює «стяжки» на судинах і капілярах і дає хороший і рівномірний відтік застійної лімфи і крові, таким чином зміцнюючи стінки судин і капілярів.
        За рахунок чого лікує розацеа і купероз другого і третього ступеня. Це  єдина  маска в світі, яка дозволяє працювати відразу і на шкірі, і на клітині, і на
судинах, поєднуючи в собі відразу дві методики:
- Мезопорацію і нано-струми (з квантовим впливом).
        Це дозволяє домогтися максимально глибокої і ефективної дії, як на тканини, так і на судини. Виконується поверх маски DERMIA Solution® Hydro Gel і маски DERMIA Solution® Stretch Li ft або сироваток Hyaluron Complex і Li ft Complex. Маска багаторазового використання.

Важливо:

- Не накладати під маску ампули і креми, що містять олії і маски, що містять метал (іони срібла, золота), так як ці компоненти руйнують маску.
- Не використовувати продукти, що містять барвники та консерванти.
- Також не можна стерилізувати маску розчинами, що містять спирт, вони пересушують маску - це призводить до її поломки.
- Не мити маску під краном,  не сушити на батареї і під прямими сонячними променями.

Увага!

При першій процедурі накладати вібраційну маску VIB Mask НЕ довше 5 хвилин.
Друга процедура - 10 хвилин, використовуємо два різних режими.
Третя процедура - 15 хвилин, використовуємо три різних режими.
Четверта - 20 хвилин, використовуємо чотири різних режими.
Процедуру можна виконувати 25 хв. Протягом останніх п'яти хвилин режим вибирається на розсуд косметолога.
Для чутливої шкіри в першу процедуру використовувати тільки другий режим.
При еритродермії з метою досягнення найкращих косметологічних ефектів процедуру виконуємо 2-3 рази в тиждень.
На кожному режимі працювати не більше п'яти хвилин.

Протипоказання

- У разі загостреного герпесу відкласти процедуру на тиждень.
- Рак шкіри.
- Псоріаз в гострій фазі.