Категорії
Виробник: EBRAND
Артикул: A001967

Ультразвуковий гель із зеленим чаєм - Gel Pregiato Purificante Thè Verde Per Ultrasuoni e Radiofrequenza, 250мл

Ультразвуковий гель для комбінованої, жирної шкіри на основі екстракту зеленого чаю і активної води апельсину. Володіє яскраво вираженими терпкими, балансуючими і себорегулюючими діями. Тонізує шкіру, стимулюючи мікроциркуляцію. Хороший антисептик. Спеціально розроблений для апаратної косметології, дозволяє проводити активні інгредієнти в більш глибокі шари шкіри.

Основні інгредієнти:

Гідролат апельсину - дистилят зі свіжих квітів апельсинового дерева, сприяє очищенню і звуженню пор, регулює роботу сальних залоз, має в'яжучу дію, вирівнює колір обличчя. Використовується для поліпшення процесів регенерації, підвищує еластичність шкіри, зміцнює стінки судин.
Екстракт органічного зеленого чаю - природний антиоксидант, володіє очищуючою і в'язкою дією. Поліфеноли, що входять до складу, в тому числі катехіни, відомі своєю сильною антиокислювальною дією, захищає клітини від вільних радикалів і передчасного старіння. Теофілін активізує основний обмін в тканинах, сприяючи виведенню надмірної рідини і повертає тонус шкірі.
Вітамін Н або біотин володіє балансуючою і себорегулюючою дією. Вітамін розчинний у воді, входить до складу багатьох ферментів, що регулюють жировий і вуглеводний обмін в шкірі. Нестача вітаміну Н викликає ламкість волосся і нігтів, в'ялість шкіри.

Склад:

Аква, пропандіол, Гліцерин, гідролат апельсину, екстракт зеленого чаю, біотин, бензиловий спирт, карбомер, триетаноламін, Етілгексілгліцерін, Tetrasodium Глутамат Diacetate, лімонен, цитраль, ліналоол.

Спосіб застосування:

Нанести продукт на зони, які підлягають обробці.  Ідеально підходить для ультразвукової терапії. Для більшої активності інгредієнтів, після лікування, проведіть масаж до повного вбирання продукту.

A001967 (250 мл)

Характеристики
Застосування Для лица