Категорії
Виробник: GlyMed Plus
Артикул: GM69

Ultra Hydro Gel – Ультрагідрогель з 10% гіалуронової кислоти, 50мл

Ультралегка формула на основі 10% гіалуронової кислоти призначена для захисту обезводненої, пошкодженої шкіри в період сонячної активності, сезонних змін клімату, активних косметологічних процедур (пілінги, чищення, лазер), або в якості балансуючого етапу в період активного лікування шкіри.

Ключові інгредієнти:

Гіалуронова кислота 10% - натуральний компонент, що міститься в організмі людини. Молекула гіалуронової кислоти здатна утримувати молекулу води, в тисячу разів перевищуючи власну питому вагу, таким чином запобігаючи зневодненню і сприяючи нормалізації водного балансу в глибоких шарах шкіри.

Циклометикон/Диметикон кроссполімер - служить бар'єром для захисту шкіри від втрати вологи, що робить його ідеальним засобом для захисту шкіри від ультрафіолетового випромінювання і суворих погодних умов. Надає шкірі м'якість і шовковистість. Він згладжує пори і дрібні зморшки, а також надає шкірі матовість.

Інгредієнти:

Вода, циклометикон / диметикон кроссполімер, оліакріламід / ізопарафін C13-14 / лауреат 7, гіалуронова кислота, діазолідінілмочевина, йодопропінілбутілкарбамат.
Застосування: Наносьте сироватку на очищену шкіру обличчя, шиї і декольте вранці і ввечері.

GM-69 - 50мл