Категорії
Виробник: Dermia Solution
Артикул: 87278

Synergy Massage Blend - Синергетичний масажний бленд (масажний крем), 150мл

Унікальна синергетична масажна суміш з ефектом оклюзії (не ускладнює шкіру). Це крем – бустер на основі 3% олії авокадо з максимальною часткою ненанасичених жирних кислот 75%. Не змивається після масажу, бленд сприяє всмоктуванню активних інгредієнтів сироваток і масок. Не викликає подразнення, не закупорює пори.

Склад:

вітамін Е, олія авокадо (холодного віджиму).
ТИП ШКІРИ: для всіх типів шкіри, надчутлива, реактивна.

Властивості:

• Не ускладнює шкіру, зволожує.
• Пластичний, м'який не викликає подразнення.
• Не містить консервантів, спиртів і барвників.

Застосування:

на очищену шкіру нанести невелику кількість Massage Booster, виконати масаж, не змивати. Завершити процедуру кремом або маскою.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ І КОМПЛЕКСИ
Лецитин: активізує ліпідний обмін в шкірі, пом'якшує її, оптимізує функцію сальних залоз. Сприяє відновленню бар'єрних функцій шкіри і перешкоджає випаровуванню вологи з глибоких шарів.
Лупеола (екстракт берези, люпин): впливає на шкіру подібно бетуліну. Стимулює  вироблення колагену, надає  шкірі пом'якшувальну дію, містить пептидні комплекси, вітамін РР, цинк і залізо. Багатий амінокислотами, поліненасиченими жирними кислотами, вітамінами А, Е, а також деякими антиоксидантними мінералами.
Matrixyl / Synthe 6 (Glycerin - Water (Aqua) - Hydroxypropyl Cyclodextrin -
Palmitoyl Tripeptide-38 (ліпопептід))
MATRIXYL ®synthe'6 ™ реструктурує і розгладжує шкіру. Через 2 місяці застосування зморшки на лобі і в області «гусячих лапок» розгладжуються, вирівнюється рельєф шкіри, а скорочення зморшок відбувається в 3-х мірному вимірі.
На створення MATRIXYL ® synthe'6 пішло також кілька років численних досліджень і дослідів, і ось зараз ми маємо потужний пептид останнього покоління, який стимулює вироблення 6-ти незамінних компонентів шкіри: колаген I, III, IV і HSP 47, гіалуронової кислоти, фібронектину і ламініну-5. Завдяки цьому ми маємо 3-х мірне скорочення зморшок - від 30% і аж до 100%.
MATRIXYL ® synthe'6 синтезований на основі пептиду КМК, як і всі пептиди цієї лінії, але представляють собою якісно новий і високоефективний компонент, який можна використовувати, як в якості єдиного потужного антивікового компонента, так і поєднувати в кремі разом з MATRIXYL 3000, таким чином ще більше посилюючи їх дію.
BeautifEye (екстракт перського шовку (екстракт кори акації шовкової) - Дарутозід (комплекс фосфоліпідів): відновлює оптимальну кількість колагенових і еластинових волокон в місцях застосування, піднімає верхню повіку, зменшує зморшки в куточках очей, прибирає темні кола і зменшує набряклість. BEAUTIFEYE ™ пропонує ніжну альтернативу інвазивної хірургії (блефаропластики). Зміцнюючи тендітну мікросудинну мережу і стимулюючи систему детоксикації, знижує капілярні витоки і накопичення глікотоксичних пігментів, відповідальних за нерівномірний колір навколо очей і втомлений зовнішній вигляд.
Perfeline (вода, карнітин, кофеїн, іглиця шипувата, екстракт кори Альбіції, лимонна кислота, сорбат калію): Володіє протинабряковою, детоксикуючою дією. Зміцнює стінки судин, покращує мікроциркуляцію крові.
Ronacare АР (is-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate): запатентована речовина, ефективно нейтралізує вільні радикали, відповідальні за старіння шкіри, перш ніж вони можуть пошкодити клітини шкіри. Потужний антиоксидант. При попаданні УФ-випромінювання, активується захисна система комплексу, який включає триступеневий механізм: зменшення окислювальної дії,  збільшення УФ-захисту та обмеження подальшого утворення вільних радикалів. В результаті, рівень захисту не тільки зберігається, але й зростає з подальшою дією протягом 24 годин.

• Імунний захист - оберігає від пошкодження епідермальні клітини Лангерганса.
• Захист клітин - уповільнює утворення протеїнів теплового шоку при стресах.
• Захист від УФ-променів - знижує ступінь впливу УФ-випромінювання.
• Захист мембран - перешкоджає хімічні і фізичні пошкодження клітинних мембран.
• Захист від зневоднення шкіри - зберігає оптимальний рівень зволоженості.

Пігменти RonaFlair / Rona Flair Green (слюда міка, запатентована технологія покриття TiO2 і SnO2): Завдяки прозорості і маленькому розміру часток (<15 мкм) шкіра залишається гладкою і виглядає природною.
• Мінімізує блиск шкіри;
• Високоефективно коригує нерівності шкіри і приховує її недоліки;
• Надає шкірі природний колір;
• Висока прозорість;
• Створює приємне відчуття на шкірі

Dermacyl CL: полімер, отриманий з акрилової кислоти. Формує захисний шар на поверхні шкіри, який не дає «забивати» пори пилом і косметикою, допомагає активним інгредієнтам залишитися на місці їх нанесення, захищає шкіру від втрати вологи.
Matrixyl Lippo: це інноваційний активний компонент проти старіння шкіри, виділений з морських водоростей, зібраних в чистих тропічних водах біля берегів Бразилії. Активною складовою компоненту є синтезований, нанофрагмент частки білка, коллагену. Це пентапептид (складається з п'яти амінокислот), у якого до першої амінокислот додана частка пальмітинової кислоти. Вибірково діє на клітини шкіри, стимулюючи синтез речовин, необхідних для відновлення сполучної тканини, що складається з колагену I, II, III і IV, а також полісахаридів, глікозамінів і гіалуронової кислоти.
• Підвищує тонус і еластичність шкіри.
• Після двотижневого застосування - видимий ефект розгладження шкіри.
• Скорочує кількість і глибину зморшок.
Стимулює виробництво шкірою природного колагену, фібронектину і гіалуронової кислоти.
Collageneer: активна речовина, отримана з шкірки насіння люпину, яку можна розглядати, як наповнювач зморшок завдяки її можливості покращувати синтез коллагена1-2 типу і синтез захисних протеїнів, будучи активною речовиною для боротьби зі зморшками.
МАСЛО АВОКАДО (холодного віджиму) містить:
1. Лінолева кислота (омега-6)
• Важлива складова клітинних мембран
2. Олеїнова кислота (омега 9)
• Підвищує еластичність кровоносних судин
• Покращує еластичність шкіри
3. Пальмітолеїнова кислота (Омега 7)
• Володіє регенеративними властивостями, ідеально для збезводненої шкіри
• Підтримує бар'єрну функцію шкіри і стимулює регенерацію клітин
4. Токоферол (вітамін E)
• Захищає від вільних радикалів
• Зв'язує вологу в роговому шарі шкіри
• Стимулює регенерацію клітин, має протизапальний ефект
• Сприяє загоєнню ран
• Зменшує пошкодження шкіри, викликані ультрафіолетовим випромінюванням
• Вирівнює рельєф шкіри, розгладжує зморшки
Псевдоалтеромонас епополіснахаріди (моносахариди глюкуронової кислоти): Запатентований інгредієнт, забезпечує більш інтенсивне і глибоке зволоження, ніж гіалуронова кислота, що значно знижує (TEWL) втрату транс-епідермальної води і стабілізує вміст вологи навіть в екстремальному кліматі.
Полімер каприлової кислоти / каприновий триглицерид унікальне поєднання 100% сумісних з шкірою жирних кислот, які добре пом'якшують, відновлюють баланс вологи в шкірі. Переносить поживні речовини бленда в глибокі шари шкіри.
Dipeptide-3 амінохексанкан:
Пропріетарний дипептид стимулює вироблення білка HSP70 (центральний компонент клітинної мережі, бере участь в згинанні ланцюгів білків, запобігає раку шкіри), таким чином покращуючи стійкість шкіри до стресу, усуває стрес через зміни температури. Добре контролює протеотоксичний стрес
і запобігає пошкодження клітин, залишаючи шкіру розслабленою, вирівнює тон шкіри, підвищуючи її пружність і еластичність, прибирає подразнення і почервоніння.
Diaminopropionoyltripeptide-33: Пропріетарний трипептид підсилює природну імунну систему шкіри, зменшуючи ризик інфікування, створює імунний бар'єр. Захищає від зовнішніх негативних факторів навколишнього середовища. Синергетичний захисний комплекс (INCI: OCTYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, OCTOCRYLENE, 4-МЕТІЛБЕНЗІЛІДЕННИЙ Кампора) Спеціальна суміш UVA і UVB фільтрів з синергетичною дією, які захищають шкіру від поглинання шкідливого впливу ультрафіолетових променів сонця.

Код товару 87278 обсяг 150мл.