Категорії
Виробник: THALASPA
Артикул: THGOM1/500

Стимулючий  скраб " Морські кристали та раковини устриць -  Energizing Aquatic Body Scrub (Marine Crystals & Oyster Powder), 500г

Насичений ексфоліант на основі морських кристалів та раковин устриць має  ніжний тонкий аромат Лотоса, сприяє  процесу відновлення клітин. Він видаляє відмерлі клітини эпидермису та бере участь у регенерації клітин, одночасно очищуючи шкіру, ідеально підходить для відновлення шкіри.
Дозвольте морським сольовим кристалам ніжно відлущити Вашу шкіру та  насоджуйтесь п’янким запахом морських квітів.
Видаляючи відмерлі клітини епідермісу, цей скраб робить шкіру гладенькою та рівною, а також надає їй блиск.

Активні інгредієнти:

Екстракт квітки священного лотоса захищає шкіру та надає їй блиск. В Індії ця квітка, яка відома із давніх давен, традиційно використовується завдяки її пом’якшуючим та знеболюючим якостям, особливо при легких опіках. Квітка лотоса ефективна у боротьбі із недосконалістю шкіри, завдяки її пом’якшуючим, заспокійливим та освіжаючим якостям.
Морський критмум –  рослина – галофіт, тобто рослина, здатна переносити високий рівень засолення грунтів, наприклад грунт морського узбережжя. Вона здатна переносити негативні умови: холод, вітер, сонце, вологість. Ця рослина виробила систему захисту від несприятливого середовища, володіє антиоксидантними та стимулюючими якостями.
Морська сіль – натуральний ексфоліант для шкіри, містить велику кількість мінералів, які позитивно впливають на здоров*я в цілому. Сіль містить потасум, йод, кальцій, залізо та цинк.
Порошок із раковин устриць  дозволяє ніжно відлущувати шкіру, одночасно живлячи її олігоелементами. Високий вміст натурального кальцію робить цей інгредієнт незамінним для ремінералізуючого догляду за тілом.

Рекомендації  по застосуванню:

Нанести скраб  на вологу шкіру тіла та промасажувати коловими масажними рухами за допомогою масажної рукавиці. Ретельно змити.
  THGOM1/500  - 500г