Категорії
Виробник: GlyMed Plus
Артикул: GM33-4

Skin Recovery Mist – Відновлюючий шкіру тонік з гіалуроновою кислотою, 118мл

Легкий тонік-спрей, повертає назад до життя зневоднену, роздратовану і тьмяну шкіру завдяки мегадозі зволожуючих і відновлюючих інгредієнтів, морських водоростей, гіалуронової кислоти і вітаміну В. Легкий спрей надає шкірі свіжість, сяяння, оживляє її!!! Може  використовутатися протягом дня для підвищення рівня зволоженості шкіри без шкоди для макіяжу. Легкий, невагомий засіб просто незамінний для подорожей в літаку і любителів відпочинку на відкритому повітрі.

Ключові інгредієнти:

Екстракт Алое Віра - потужний загоюючий засіб, що забезпечує переважний інфекції захисний шар. Містить більше 200 активних сполук, в тому числі віт А, В, С, Е, ферменти, мінерали, полісахариди, і 18 з 20 найбільш необхідних амінокислот для здорового клітинного обміну.

Екстракт з морських водоростей - багатий мінералами і протеїнами, одночасно володіючий високим вмістом антиоксидантів. Підвищує рівень гідратації в шкірі, захищаючи її від старіння і зневоднення, нормалізує обмінні процеси в клітинах, сприяючи виведенню токсинів.

Гіалуронова кислота - природний компонент шкіри, який відіграє велику роль в управлінні фізичними та біохімічними процесами в епідермісі. Відповідає за підтримку водного балансу в шкірі, її еластичності і розподілу поживних речовин між клітинами. Молекула гіалуронової кислоти здатна утримувати молекулу води, в тисячу разів перевищуючи власну питому вагу, таким чином запобігаючи зневоднення і сприяючи нормалізації водного балансу в глибоких шарах шкіри.

Вітамін В5 - пантенол, необхідний для синтезу ліпідів і протеїнів, сприяє швидкому загоєнню ран. Також є глибоко проникаючим в шкіру зволожувачем.

Інгредієнти:

Вода, екстракт з морських водоростей, екстракт алое, гліцерин, гіалуронова кислота, пантенол (вітамін B5), сорбат калію, алантоїн, діазолідінілмочевіна, йодопропініл бутілкарбамат.

Застосування:

Розпилюйте засіб на попередньо очищену шкіру обличчя і шиї (цілком достатньо 1-2 натискань помпи) в рамках щоденної програми догляду, а також наносьте засіб на шкіру кожні кілька годин під час тривалої подорожі.

GM33-4 -118 мл