Категорії
Виробник: GlyMed Plus
Артикул: ACN2

Serious Action Pac-Grade 2 - Набір для лікування проблемної шкіри рівень 2

Набір засобів для комплексного клінічного та профілактичного догляду за шкірою з підвищеною жирністю, схильною до висипань і помірного прояву акне. Синергія активних інгредієнтів має виражений терапевтичний ефект, що дозволить вам немедикаментозними методами якісно покращити стан шкіри. Кожне з цих засобів збагачений потужним антисептичним і протизапальним компонентом, що перешкоджає закупорці пор і сприяє мінімізації проявів акне і інших дерматологічних і естетичних недосконалостей. Рослинні екстракти ефективно заспокоюють подразнену шкіру, знімають запалення і нормалізують баланс.

Склад:

Крок 1. Sal-X Purifying Skin Cleanser (Очищуючий засіб Sal-X з саліцилової кислотою) 59 mL Гель для глибокого очищення схильної до акне або старіючої шкіри поєднує в собі 2% саліцилову кислоту, екстракти зеленого чаю, алое віра та інші активні інгредієнти для регулювання роботи сальної залози та знищення бактерій, що викликають прояви акне. Відновлює здоровий колір і сяяння шкіри. (Gm49).

Крок 2. Skin Astringent No. 2 (Терпкий тонік №2 з 2% саліцилової кислотою) 59 ml Тонік з 2% саліциловою кислотою, володіє охолоджуючою і в'яжучою дією. Містить ментол, олію чайного дерева. Активні рослинні компоненти допомагають підсушити акне, зменшити почервоніння і очистити шкіру від бактерій і зайвого шкірного себума. Легкий охолоджуючий ефект дає додатковий комфорт шкірі і знижує запалення. (Gm78)

Крок 2. Skin Medication No. 5 (Лікування акне і постакне з 5% перекисом бензоїлу) 59mL Одне з найбільш ефективних, безпечних і актуальних засобів в лікуванні акне. 5% бензоїл пероксид, що входить до складу крему, впливає на утворення патогенної мікрофлори в сальній залозі, таким чином запобігаючи появі акне. Ефективний також для корекції не запалених акне, а саме, відкритих і закритих комедонів, завдяки кератолітичним і комедонолітичним діям. Алое Віра і масло Чайного дерева, що входять до складу допомагають зменшити подразнення і почервоніння шкіри, зволожують і заспокоюють її. (Gm22).

Крок 2 Masque Tea Tree Extract and Ancient Herbs (Маска з екстрактом чайного дерева і травами) 29 gm
Маска, справжній коктейль активних інгредієнтів, поєднує в собі доведені переваги саліцилової кислоти з двома альфа-гідроксикислотами, а також лікувальні властивості древніх рослинних лікарських засобів і олії чайного дерева. Ця каолінова маска видаляє забруднення шкіри, володіє себорегулюючою дією і запобігає утворенню висипань. Стимулює кровообіг, розсмоктує застійні елементи, запобігаючи появі постакне пігментації. Підвищує пружність шкіри, повертає їй здорове сяяння і гладкість. (Gm45).

Крок 3. Захисний гель від фотостаріння SPF 15+ Photo-Age Protection Gel 15+ 3,69 ml Легкий сонцезахисний крем з практично невагомою структурою, що не містить маслянистих речовин і прекрасно поглинається шкірою. Формула цього засобу вважається універсальною, завдяки передбаченим системам захисту від випромінювання типу А / В, крім того, комбінація інгредієнтів дозволяє використовувати цей засіб, незалежно від типу і стану шкіри. Відновлює водний і ліпідний баланс шкіри, сприяє внутрішньоклітинній регенерації і перешкоджає передчасному старінню шкіри, внаслідок негативного впливу різних зовнішніх факторів. (gm17-15)
Комплексний підхід в лікуванні та корекції естетичних змін шкіри обличчя з акне, мається на увазі використання засобу для лікування, балансування і захисту, впливаючи не тільки на шкірні утворення, а й на причину їх виникнення в цілому. Після проходження призначеного курсу вдається надовго зберегти ефект чистої шкіри, виключаючи симптоматику.

ACN2 (4 продукти + пробник)