Категорії
Виробник: GlyMed Plus
Артикул: GM43

Sal-X 20% Exfoliator Solution – Саліциловий пілінг 20% в спиртовому розчині, 118мл

Потужний кератолітик розм'якшує і руйнує зв'язки, між ороговівшими клітинами епідермісу, сприяє швидкому й ефективному відлущуванню відмерлих клітин шкіри. Уповільнює ріст клітин в фолікулах, таким чином зменшуючи їх закупорювання і утворення камедонів. У той же час насичує шкіру киснем і виводить токсини. Ідеально підходить для резистивної, товстої і жирної шкіри з акне. рН (3.0-3.5).

Ключові інгредієнти:

Саліцилова кислота 20% - кератолітик, розм'якшує і руйнує зв'язки між ороговівшими клітинами епідермісу, сприяє швидкому й ефективному відлущуванню відмерлих клітин шкіри. Використовується в поєднанні з іншими інгредієнтами, щоб покращити їх проникнення в шкіру. При акне, саліцилова кислота уповільнює ріст клітин в фолікулах, запобігаючи їх закупорювання і утворення камедонів.

Інгредієнти:

денатурований етиловий спирт, Саліцилова кислота 20%, Аква (Вода), бутиленгліколь, Гідроксид натрію.

Протипоказання:

інтенсивна інсоляція, вагітність або годування груддю.

Курс:

в залежності від шарів, 3-5 процедур, з перервою 1-2 тижні. Обов'язкове використання засобів постпілінгового догляду!!!

Застосування:

Пошаровий хімічний пілінг для всіх типів шкіри, не вимагає змивання! Дотримуйтесь протоколу процедури. Після очищення і попередньої обробки нанесення 1-3 шарів пілінгу (пензликом або марлевим спонжем), починаючи з чола, вниз по периферії обличчя, потім підборіддя, над верхньою губою, ніс і закінчити щоками. Кожен шар повинен витримуватися протягом 3-4 хвилин. В процесі нанесення присутнє відчуття жару, печіння, сильна еритема. У наступні дні може бути присутнім набряк, еритема, стягнення шкіри, коричнева плівка, сильне або помірне лущення.

GM43 - 118 мл