Категорії
Виробник: GlyMed Plus
Артикул: GM91

Retinol Restart Rejuvenation Serum – Омолоджуюча Сироватка з 5% ретинолом, 30мл

Завдяки підвищеному вмісту активного ретинолу 5% в унікальній інкапсульованій формі, дозволяє прониканню діючих речовин глибше в шкіру, при цьому залишаючись активними, тривалий час і зводить до мінімуму виникнення ретіноїдного дерматиту. Стимулює процеси відновлення шкіри і природного вироблення колагену, запускаючи механізм омолодження. Шкіра стає більш пружною, розгладжуються мімічні зморшки. Вирівнюється рельєф, розсмоктуються рубці, викликані вугрової хворобою, а також вирівнюється колір обличчя, повністю зникають або істотно освітлюються пігментні плями. До складу входять ретельно підібрані компоненти для відновлення ліпідного бар'єру шкіри, захисту від окислювального стресу і дії вільних радикалів.

Ключові інгредієнти:

Ретинол 5% завдяки своїй жиророзчинній формулі, має високу проникаючу здатність, сприяє підвищенню швидкості оновлення клітин, стимулює фібробласти та виробництво колагену і еластину. Захищає шкіру і клітини Ларгенганса, обмежує активність металлопротеінази міжклітинної речовини, яка руйнує колаген та еластин. Дія ретинолу багатофункціональна, бореться з процесами старіння шкіри, захищає шкіру від фотостаріння і стимулює оновлення клітин, підвищуючи швидкість їх мітотичного поділу. Виступає в якості природного зволожувача, притягаючи вологу і підвищуючи її вміст в епідермісі. Відіграє величезну роль в усуненні акне, прискорюючи загоєння і відновлення шкіри.

Пальмітоіл Дипептид-5, пальмітоіл трипептиди-3 - комплекс потужних антиоксидантів і унікальних мультіпептидов, який покращує і вирівнює текстуру шкіри, розгладжуючи дрібні і глибокі зморшки. Підсилює дермоепідермальне з'єднання, покращує структуру шкіри і міжклітинну взаємодію.

Гіалуронова кислота - компонент сполучної тканини людини, її молекула здатна утримувати кількість води, що у багато разів перевищує її власну. Натуральний зволожувач шкіри, перешкоджає її зневоднення і підтримує необхідний водний баланс.

Інгредієнти:

Вода, цетеариловий етілгексаноат, каприлово-капріевий тригліцерид, гіалуронова кислота, ретинол, пальмітоіл дипептид-5 діамінобутироіл гідроксітреонін, пальмітоіл дипептид-5 діаміногідроксібутірат, оливкова олія, олія пенника лугового, стабілізований вітамін Е, стабілізований вітамін А, гліцерин, тристеарат сахарози, біс-дігліцеріл-поліаціладіпат-2, полісорбат-60, PEG-20, кроссполімер акрилатів (C10-30) і алкілакрилатів, бутиленгліколь, розмаринова олія, олія герані, феноксіетанол, етілгексіл-гліцерін, триетаноламін.

Застосування:

Нанести на попередньо очищену шкіру. Злегка помасажуйте обличчя, шию і декольте до повного вбирання. Використовуйте один раз в день на ніч. Обов'язково в денний час використання крему з SPF захистом.

GM-91, 30мл