Категорії
Виробник: GlyMed Plus
Артикул: GM92

Retinol Restart Rejuvenation Cream – Омолоджуючий крем з 5% ретинолом, 30мл

Містить ретинол 5% в унікальній запатентованій інкапсульованій формі з комплексом пептидів, які стимулюють власну природну систему шкіри для регенерації тканин і виробництва колагену. Доказово обґрунтований при боротьбі з процесами природного старіння і в'янення шкіри або такими естетичними недоліками як рубці, пігментні плями, акне і постакне пігментація. До складу входять ретельно підібрані компоненти для відновлення ліпідного бар'єру шкіри, захисту від окислювального стресу і дії вільних радикалів.

Ключові інгредієнти:

Ретинол 5% завдяки своїй жиророзчинній формулі, має високу проникаючу здатність, сприяє підвищенню швидкості оновлення клітин, стимулює фібробласти і виробництво колагену і еластину. Захищає шкіру і клітини Ларгенганса, обмежує активність металлопротеінази міжклітинної речовини, яка руйнує колаген та еластин. Дія ретинолу багатофункціональна, бореться з процесами старіння шкіри, захищає шкіру від фотостаріння і стимулює оновлення клітин, підвищуючи швидкість їх мітотичного поділу. Виступає в якості природного зволожувача, притягаючи вологу і підвищуючи її зміст в епідермісі. Відіграє величезну роль в усуненні акне, прискорюючи загоєння і відновлення шкіри.

Пальмітоіл Дипептид-5, пальмітоіл трипептиди-3 - комплекс потужних антиоксидантів і унікальних мультіпептидів, який покращує і вирівнює текстуру шкіри, розгладжуючи дрібні і глибокі зморшки. Підсилює дермоепідермальне з'єднання, покращує структуру шкіри і міжклітинну взаємодія.

Гіалуронова кислота - компонент сполучної тканини людини, її молекула здатна утримувати кількість води, у багато разів перевищуючи її власну. Натуральний зволожувач шкіри, перешкоджає її зневодненню і підтримує необхідний водний баланс.

Інгредієнти:

Вода, ретинол, ізостеаріл стеароїл стеарат, гліцерин, пальмітоіл дипептид-5 діамінобутілоіл гідроксітреонін, пальмітоіл дипептид-6 діаміногідроксібутират, пальмітол трипептид-5, фільтрат ферментативного лізату дріжджів Saccharomyces, стеаринова кислота, гліцерил стеарат, стеарат ПЕГ-100, цетиловий спирт, октил пальмітат, сорбітол, олія насіння винограду, олія авокадо, олія насіння сафлору, сік листя алое, диметикон, сквалан, олія рисових висівок, олія Ши, сорбітан стеарат, полісорбат 80, бісаболол, поліакриламід, с13-14 ізопарафінів, лаурет-7, содіум гіалуронат, олія солодкого мигдалю, екстракт плодів огірка, екстракт квіток волошки, квіти ромашки аптечної, силікат магнію алюмінію, гідроксиетилцелюлоза, ксантанова камедь, содіум гідроксид, феноксіетанол, етілкексілгліцерін.

Застосування:

Нанести на попередньо очищену шкіру. Злегка помасажуйте обличчя, шию і декольте до повного вбирання.
Використовуйте один раз в день на ніч. Обов'язково в денний час використання крему з SPF захистом.

GM-92, 30мл