Категорії
Виробник: Dermia Solution
Артикул: 60335

Purifying Booster DIS, 30 ml - Очищующий Booster DIS (сироватка-спрей для проблемної шкіри)

Перший в світі запатентований Purifying Booster DIS для боротьби із запаленням і епізодами вугрової висипки для проблемної шкіри. Інноваційна комбінація активних інгредієнтів регулює імунну систему і робить шкіру пружною. Зволожує і зменшує почервоніння при куперозі і розацеа.

Переваги Purifying Booster DIS:

• Інгредієнти моментально проникають глибоко в шкіру
• Зменшує запалення при дерматитах і акне
• Перериває цикл загострення, швидко відновлюючи баланс шкіри
• Відновлює епідермальний бар'єр, глибоко зволожує
• Лікує купероз
• Знижує ризик появи пост - травматичної гіперпігментації
• Захищає від негативного впливу навколишнього середовища і вільних радикалів.

Як використовувати Purifying Booster DIS?
Для підтримки результату після процедур в салоні, ми рекомендуємо пацієнту включити Purifying Booster DIS в домашній догляд.
Purifying Booster DIS можна застосовувати два рази на день. Добре струсити перед використанням. З закритими очима нанесіть два хитавиця на обличчя на відстані 20 см і акуратно розподіліть. Почніть лікування Purifying Booster DIS при перших ознаках запалення або появі чутливості.

Основні інгредієнти:

4% Ацетил дипептид - 3 - тріпептидний комплекс зміцнює імунну систему шкіри, обмежуючи ризик інфекції і підтримуючи здоровий баланс шкіри. Утворює природний захисний бар'єр для знищення патогенних мікроорганізмів і боротьби з мікробним ростом, що викликає шкірні інфекції.
4% Екстракт Алое - містить два види фітоестрогенів з протизапальною і загоюючою дією, відновлює шкірний бар'єр.
3% Sodium PCA - контролює рівень pH шкіри, усуває запальні процеси, інтенсивно зволожує.
2% Екстракт кореня куркуми лонга (тумерік) - використовується в традиційній східній медицині для лікування інфекцій, запалень та інших шкірних захворювань. Регулює надмірне вироблення шкірного сала і очищає закупорені пори, ідеальний засіб для жирної і схильної до акне шкіри.
1% Фітосінгозин - відомий як природна захисна речовина в організмі, є частиною епідермісу. Припиняє цикл загострення і запобігає подальшому зростанню бактерій і вторинному інфікуванню. Ефективно бореться з акне і вугровою хворобою. При такій концентрації зменшує акне і висипання на 72%.