Категорії
Виробник: GlyMed Plus
Артикул: GM103

Oxygen Power Booster - Кисневий бустер, 28гр

Киснева бустерна добавка (порошок) - посилить вміст кисню в ваших клітинах, так необхідного для отримання клітинної енергії, утворення білка цітоглобіну, що відповідає за транспорт кисню в фібробласти і підтримки гомеостазу.

Oxygen Power Booster допоможе активним компонентам косметичного засобу працювати швидше і точно за призначенням. Може бути доданий в більшість засобів для вмивання, масок, пілінгів і відлущуючих засобів GlyMed Plus, для збільшення вмісту кисню в цих продуктах, щоб миттєво глибоко очистити пори, запобігти окислювальному стресу, який призводить до передчасного старіння шкіри.

Кисень також корисний для лікування акне, тому що він не тільки вбиває бактерії, які призводять до появи висипань на шкірі, але також має потужні протизапальні та ранозагоюючі властивості.

Зменшує пори, усуває акне і шкірні висипання.

Освітлює пігментацію і вирівнює колір обличчя.

Збільшить еластичність і поверне тонус шкірі.

Повертає молодий і сяючий здоров'ям вид, нівелює зморшки.

Інгредієнти:

бікарбонат натрію, натрію сесквікарбонат, кукурудзяний крохмаль, полігідроксістеарідна кислота, екстракт цукрової тростини, екстракт яблука, екстракт листя зеленого чаю, екстракт плодів апельсину, екстракт цитрусових.

Застосування:

Додайте кілька гранул 0,3 мл Кисневого бустера в ваш улюблений засіб (умивання, пилину, маску) і ретельно розмішайте, після цього використовуйте його як описано в призначенні.
GM103 -28 гр.