Категорії
Виробник: EBRAND
Артикул: A000372

Мигдальна кислота 30% - Acido Mandelico sol. 30%, 100мл

Мигдальна кислота в концентрованому розчині 30%, отримана в результаті гідролізу екстракту гіркого мигдалю, сприяє м'якому і природному злущування. Одна з небагатьох AHA- кислот, яка підходить для хімічного пілінгу навіть найчутливішої шкіри. Відповідно великі молекули цієї речовини не проникають в шкіру глибоко, їх дія обмежується епідермісом.
Мигдальна кислота добре очищає шкіру, регулює її тонус, допомагає позбутися від тонких ліній і зморщок, використовується для усунення гіперпігментації і плям на шкірі. Володіє бактерицидною дією, відмінно справляється з широким спектром бактерій, в тому числі і пропіонобакерій, що викликають появу акне.
Не має фотосенсибілізуючої дії, тому її застосування безпечно в літній період. Характеризується повною відсутністю протипоказань і побічних ефектів на шкірі. Результати можна побачити через кілька днів після початку лікування.

Склад:

мигдальна кислота 30%.
Не містить барвників, парабенів, парафіну, силіконів, PEG, SLES / SLS, Пропіленгліколь, ВНТ / BHA / динатрієва сіль ЕДТА, етилового спирту.

Спосіб застосування:

Попередньо очистіть шкіру за допомогою Молочка і Тоніка для видалення макіяжу (в залежності від типу шкіри). Повністю висушіть шкіру, не залишаючи вологи. Нанесіть за допомогою віялової щіточки розчин мигдальної кислоти на  область, яку треба обробити (уникаючи зони навколо очей). Залиште на 10 хвилин. Ретельно видаліть продукт прохолодною водою. Рекомендується серія 6/8 процедур, через 12/15 днів.

A000372 (100мл)


Характеристики
Застосування Для лица