Категорії
Виробник: GlyMed Plus
Артикул: RX14

Master Aesthetics Elite Vitamin C Cream –Крем з вітаміном С, 60мл

Антивіковий зволожуючий крем з вітамінами і мінералами для боротьби з окислювальним стресом. Збагачений вітаміном С (mag-c) і вітаміном А для зменшення запалення, нейтралізації пігментації і боротьби з вільними радикалами. Цей дивовижний крем також містить рибонуклеїнову і фітинову кислоти для підтримки зростання клітин і активізації синтезу білка. Має здатність освітлювати і ефективно вирівнювати тон шкіри. Засіб універсальний і може використовуватися для догляду за шкірою будь-якого типу.

Ключові інгредієнти:

Аскорбілфосфат магнію - водорозчинна форма вітаміну С з наступними властивостями: відбілювання, освітлення, антиоксидант, прискорює синтез колагену, захист ДНК.

Аскорбінова кислота - потужний антиоксидант, сприяє формуванню нових колагенових волокон, ефективно освітлює шкіру.

Сквален – легка олія, що добувається з оливок, зародків пшениці і рисових висівок. Є основним компонентом ліпідної мантії. Не камедогенний і не подразнюючий шкіру склад утворює захисний бар'єр і захищає шкіру від пошкодження і зневоднення.

Супероксиддисмутаза (СОД) - є ключовим ферментом антиоксидантного захисту організму людини від шкідливого впливу активних форм кисню (АФК). Після 30 років здатність до утворення супероксиддисмутази різко знижується, що веде до старіння шкіри і утворення зморшок. Захищає шкіру від дії ультрафіолетових променів, зменшує запальні зміни в шкірі, відновлює бар'єрну функцію рогового шару.

Інгредієнти:

Вода, гліцерин, ізостеаріл стеароїл стеарат, ізодецілнеопентаноат, гліцерил стеарат, стеарат ПЕГ-100, цетиловий спирт, аскорбіл фосфат магнію, диметикон, С 12-15 алкіл бензоат, сквален, аскорбінова кислота, сік з листя алое, пантенол, алантоїн, екстракт манжетки, екстракт червоного винограду, вітамін Е, вітамін А, натрію гіалуронат, олія гіркого мигдалю, олія грейпфрута, бета-глюканові дріжджі, рибонуклеїнова кислота, супероксиддисмутаза, фітинова кислота, натрію дезоксирибонуклеат (ДНК-Na), імідазолідиніл сечовина, метилпарабен, пропілпарабен, динатрію ЕДТА.

Застосування:

Використовуйте як вранці, так і на ніч. Нанесіть на попередньо очищену шкіру, злегка помасажуйте обличчя, шию і декольте до повного вбирання.
GRX14 -60 мл