Категорії
Виробник: EBRAND
Артикул: A000407

Масажний крем «Солодкий Мигдаль» для надчутливої шкіри - Crema Massaggio Mandorle Dolci,500мл

Це ідеальний масажний крем для професійних процедур на основі солодкого мигдалю. Допомагає зберегти шкіру м'якою і еластичною, бореться з недосконалостями шкіри. Його пом'якшувальні властивості і висока ступінь переносимості роблять його особливо підходящим для надчутливої шкіри. Делікатний і запашний - він перетворює масаж в розслаблюючий ритуал.

Активні компоненти:

Олія солодкого мигдалю - харчування, пом'якшення, еластичність. Надає сильну пом'якшувальну, що живить і зміцнює, дію. Завдяки своїй універсальності, вона використовується в деяких препаратах для масажу немовлят, дітей і літніх людей. Ця олія входить до складу деяких кремів і молочка для тіла для чутливої шкіри. Ефективно запобігає розтяжкам під час вагітності і запобігає розтріскування сосків в період лактації.
Вітамін Е - антиоксидант, омолоджування, регенерація: Серед вітамінів є найбільш важливим. Має антиоксидантну дію, покращує стан шкіри, нейтралізує вільні радикали, які порушують цілісність біологічних мембран, відновлює гідроліпідну плівку, стабілізує дію вітаміну А, захищає шкіру від дії сонячних променів. Володіє антивіковою дією, стимулюючи регенерацію епітеліальних клітин шкіри.

Повний склад:

• Органічна олія Ши - пом'якшення, харчування
• Вітамін Е - антиоксидант, омолодження, регенерація
• Рисовий крохмаль - заспокоює і освіжає
• Олія солодкого мигдалю - живить, зволожує, зміцнює
• Овочевий гліцерин – зволожує.

Застосування:

Нанести достатню кількість крему на оброблювану площу. Масажувати круговими рухами. Може застосовуватися в процедурах масажу вагітних, а також дитячого масажу.

Art. А000407 - 500мл.

Характеристики
Застосування Для лица Для тела