Категорії
Виробник: GlyMed Plus
Артикул: GM55-50

Lactic Action - 50% Exfoliator – Молочний пілінг 50%, 118мл

Легка гелевидна текстура на основі 50% молочної кислоти в поєднанні з інгібіторами тирозинази і заспокійливими екстрактами трав. Забезпечує відмінну відлущуючу дію, одночасно зволожуючи, загоюючи та висвітлюючи шкіру. М'яко і ефективно підготує шкіру до всіх подальших процедур в кабінеті косметолога, подарує шкірі сяяння і свіжий молодий вид, відновить тонус і усуне дрібні зморшки і нерівності шкірного рельєфу. рН (2.97-3.3).

Ключові інгредієнти:

50% молочна кислота-  зменшує зчеплення клітин рогового шару, запобігаючи його потовщення. Молочна кислота є абсолютно фізіологічною для шкіри, так як присутня в нашій шкірі, точніше, в її роговому шарі і є одним з компонентів натурального зволожуючого фактора (NMF). Зволожує, освітлює пігментацію, відновлює баланс шкіри.

Екстракт мучниці - природне джерело гідрохінона і арбутину, який більш стабільний, ніж синтезований гідрохінон. Використовується в капсульованій липосомальній формі, що дозволяє доставити активні інгредієнти на клітинний рівень. Усуває пігментацію шляхом втручання в синтез меланіну.

Сік листя Алое Віра - одна з найдавніших лікарських рослин, природний цілитель. Сприяє загоєнню ран і опіків. Є натуральним в'язким засобом, володіє сильними заспокійливими і захисними властивостями.

Інгредієнти:

Аква (Вода), Молочна кислота 50%, Листовий сік алое Барбаденсис (алое віра), Ромашка екстракт квітів, гідроксиетилцелюлоза, мучниця екстракт листя, Розмарин Екстракт листя, Гідроксид натрію, Пропіленгліколь, Діазолідініл сечовина, тетранатрію ЕДТА.

Курс:

в залежності від шарів, 6-8 процедур, з перервою 1-2 тижні.

Застосування:

Хімічний пілінг для всіх типів шкіри. Дотримуйтесь протоколу процедури. Після очищення шкіри, і попередньої обробки, слідуючи протоколу лікування, нанесіть 1 шар пілінгу (пензликом або марлевим спонжем), починаючи з чола, вниз по периферії обличчя, потім підборіддя, над верхньою губою, ніс і закінчити щоками на 5 - 15 хвилин, потім змити теплою водою. В процесі застосування можливі свербіж, поколювання, еритема. Далі йти відповідно до постпілінгового протоколу.

GM55-50 -118 мл