Категорії
Виробник: GlyMed Plus
Артикул: GM55-30

Lactic Action - 30% Exfoliator –Ексфоліант з 30% молочної кислоти, 118мл

Легка гелевидна текстура на основі 30% молочної кислоти в поєднанні з інгібіторами тирозинази і заспокійливими екстрактами трав. Забезпечує відмінну відлущуючу дію, одночасно зволожуючи, загоюючи і висвітлюючи шкіру. Комфортний і безпечний пілінг, з якого можна починати роботу з клієнтом, м'яко і ефективно підготує шкіру до всіх подальших процедур в кабінеті косметолога, подарує шкірі сяяння і свіжий молодий вид, відновить тонус і усуне дрібні зморшки і нерівності шкірного рельєфу. рН (3.2-3.7).

Ключові інгредієнти:

30% молочна кислота зменшує зчеплення клітин рогового шару, запобігаючи його потовщення. Молочна кислота є абсолютно фізіологічною для шкіри, так як присутня в нашій шкірі, точніше, в її роговому шарі і є одним з компонентів натурального зволожуючого фактора (NMF). Зволожує, освітлює пігментацію, відновлює баланс шкіри.

Екстракт мучниці - природне джерело гідрохінона і арбутину, який більш стабільний, ніж синтезований гідрохінон. Використовується в капсульованій липосомальній формі, що дозволяє доставити активні інгредієнти на клітинний рівень. Усуває пігментацію шляхом втручання в синтез меланіну.

Сік листя Алое Віра - одна з найдавніших лікарських рослин, природний цілитель. Сприяє загоєнню ран і опіків. Є натуральним в'язким засобом, володіє сильними заспокійливими і захисними властивостями.

Інгредієнти:

Аква (Вода), Молочна кислота 30%, Листовий сік алое Барбаденсис (алое вера), Ромашка екстракт квітів, гідроксиетилцелюлоза, мучниця екстракт листя, Розмарин Екстракт листя, Гідроксид натрію, Пропіленгліколь, Діазолідініл сечовина, Йодопропініл бутілкарбамат, іланг-іланг екстракт кольорів, аннатто.

Курс:

в залежності від шарів, 6-8 процедур, з перервою 1-2 тижні.

Застосування:

Хімічний пілінг для всіх типів шкіри. Дотримуйтесь протоколу процедури. Після очищення шкіри, і попередньої обробки, слідуючи протоколу лікування, нанесіть 1 шар пілінгу (пензликом або марлевим спонжем), починаючи з чола, вниз по периферії обличчя, потім підборіддя, над верхньою губою, ніс і закінчити щоками на 5 - 15 хвилин, потім змити теплою водою. Далі йти відповідно до постпілінгового протоколу.

GM55-30 -118 мл