Категорії
Виробник: THALASPA
Артикул: THSIL1/1

Крем для схуднення Силует і Стрункість - Slim & Shape Body Cream, 1кг

Наша формула, яка містить векторізований кофеїн, бурі водорості і інноваційний активний комплекс, що складається з поліфенолів Мака, діє на багатьох рівнях. Вона стимулює дренування, робить шкіру більш пружною, збільшує виведення жирів і сприяє синтезу і захисту основних елементів шкірної матриці. Ефективно бореться із целюлітом.

Основні компоненти:

Кофеїн - метилксантин, що міститься в багатьох продуктах, наприклад в кавових зернах, насінні гуарани, чаї, кавї, мате. Стимулює процес ліполізу, в результаті якого утворюються гліцерин і жирні кислоти, які виступають джерелом енергії для м'язів.
Laminaria digitata це велика водорість коричневого та оливкового кольору. Дані водорості мають ремінералізуючий і тонізуючий ефект. Вони допомагають виводити токсини і очищують епідерміс.
Олія солодкого мигдалю живить шкіру, пом'якшує і зволожує її. Вона також запобігає появі розтяжок, містить вітамін D, який сприяє відновленню клітин.
Ефірна олія кориці відома в першу чергу своїми підсилюючими і очищуючими властивостями,  також володіє антивірусними і протигрибковими якостями. Стимулює ліполіз.
Актив «Силует» 3 в 1 - Інноваційний рослинний актив для схуднення 3 в 1: сприяє схудненню, дренує і зміцнює. Актив на основі маки перуанської ,зроблений з висушених рослин за допомогою процесу екстракції, що відрізняється дбайливим ставленням до навколишнього середовища і людини.

Рекомендації щодо застосування:

Наносити крем вранці і ввечері.
Тонічний масаж дозволить посилити ефект крему.

THSIL1/1 -1кг