Категорії
Виробник: GlyMed Plus
Артикул: GM30

Jessners Peel Solution - Професійний розчин Джесснера, 118мл

Ефективний поверхнево серединний пілінг, в класичному виконанні включає в себе 14% саліцилової кислоти, 14% молочної кислоти і 14% резорцину. Допомагає в боротьбі з такими естетичними проблемами шкіри як вугрова хвороба, гіперпігментація, розширені пори, гіперкератоз, мімічні зморшки, рубці, нерівний рельєф шкіри. Це передове рішення допомагає наситити шкіру киснем і вивести токсини, одночасно прискорюючи клітинний обмін. рН (3.0-3.5).

Ключові інгредієнти:

Саліцилова кислота 14% - кератолітик, володіє вираженою підсушуючою дією, при проникненні в епідерміс викликає руйнування міжмолекулярних клітинних зв'язків і активізує процеси ексфоліаціі кератиноцитів.

Молочна кислота 14% - здійснює розмягчаючу дію на епідерміс, добре стимулює вироблення колагену, а також пов'язує вологу, рівномірно розподіляє її і направляє вглиб дерми.

Резорцин 14% - належить до групи антисептичних засобів, здійснює виражену протимікробну і антибактеріальну дію, а також надає дерматопротекторну і протисеборейну дію. Підсилює функцію кислот, володіє потужним протизапальним ефектом.

Інгредієнти:

денатурований етиловий спирт, Саліцилова кислота 14%, Молочна кислота 14%, Резорцин 14%.

Протипоказання:

прийом Роаккутана, інтенсивна інсоляція, онкологія. Вагітність або годування груддю, захворювання серця і нирок.

Курс:

в залежності від шарів, 3-5 процедур, з перервою 1-2 тижні. Обов'язкове використання засобів постпілінгового догляду !!!

Застосування:

Пошаровий хімічний пілінг для всіх типів шкіри, не вимагає змивання! Дотримуючись протоколу процедури, після очищення і попередньої обробки нанесення 1-4 шарів пілінгу (пензликом або марлевим спонжем), починаючи з чола, вниз по периферії обличчя, потім підборіддя, над верхньою губою, ніс і закінчити щоками. Кожен шар повинен витримуватися протягом 3-4 хвилин. В процесі нанесення присутнє відчуття жару, сильна еритема. У наступні дні може бути присутнім набряк, стягнення шкіри, коричнева плівка, сильне або помірне лущення.

GM30 - 118 мл.