Категорії
Виробник: GlyMed Plus
Артикул: GM95

Intense Anti-Oxidant Professional Exfoliator – Інтенсивний антиоксидантний пілінг з ензимом гарбуза і граната, 118мл

Ексклюзивна формула на основі молочної кислоти, містить гарбузовий ензим, істотно прискорює відлущування ороговілих клітин і реструктурує шкіру. У складі також містяться пептиди і екстракт граната, які зволожують шкіру, вирівнюють її тон і підвищують тонус. Дуже комфортний і безпечний пілінг, з якого можна починати роботу з клієнтом, м'яко і ефективно підготує шкіру до всіх подальших процедур в кабінеті косметолога. Безпечний в застосуванні в будь-який час року, завдяки пептидам,  що входять до його складу  (блокіратор тирозинази). рН (3.6-4.1).

Ключові інгредієнти:

5% молочна кислота - зменшує зчеплення клітин рогового шару, запобігаючи його потовщення. Молочна кислота є абсолютно фізіологічною для шкіри, так як присутня в нашій шкірі, точніше, в її роговому шарі і є одним з компонентів натурального зволожуючого фактора (NMF). Зволожує, освітлює пігментацію, відновлює баланс шкіри.

Гранатовий ензим - джерело антиоксидантів, вітамінів і мінералів. Містить хлорогенову кислоту, яка володіє сонцезахисними властивостями, одночасно виконуючи протизапальну, фунгіцидну і антиоксидантну дію.

Гарбузовий ензим - потужний антиоксидант, багатий віт. А та бета-керотином, м'яко відлущує мертві клітини шкіри і усуває застійні явища в фолікулах. Містить протеази - ензими, здатні «розчиняти» ороговілі клітини шкіри, надаючи їй здоровий, сяючий вигляд.

Метілгідантоіл 2-имид - натуральне похідне амінокислоти, відоме своєю біологічною функцією, важливою для виробництва клітин, що контролює вироблення тирозинази в меланоцитах.

Інгредієнти:

Аква (Вода), Молочна кислота 5%, пальмітоіл трипептид-5, Гліцерин, 1-метілгідантоін-2-имид, Гранат екстракт фруктової закваски, Редис Кореневий Ферментний Фільтрат, Екстракт закваски гарбуза, Папаїн, галактоарабінана, Ціклопентасілоксан, діметіконол, Фосфоліпіди, Гліцин соєва олія, Гліколіпіди, Гліцин соя стерини, Ретинол (Вітамін А), карбомер, Алантоїн, ароматизатор, Гідроксид натрію, гідроксиетилцелюлоза, метілхлорізотіазо-лінон, метілізотіазолінон.

Курс:

в залежності від шарів, 6-8 процедур, з перервою 1-2 тижні.

Застосування:

Хімічний ензимний пілінг для всіх типів шкіри. Дотримуйтись протоколу процедури. Після очищення шкіри, і попередньої обробки, слідуючи протоколу лікування, нанесіть 1 шар пілінгу (пензликом або марлевим спонжем), починаючи з чола, вниз по периферії обличчя, потім підборіддя, над верхньою губою, ніс і закінчити щоками на 5 - 15 хвилин, потім змити теплою водою. В процесі застосування можливі свербіж, поколювання, еритема. Далі йти відповідно до постпілінгового протоколу.

GM 95-118 мл