Категорії
Виробник: GlyMed Plus
Артикул: 1122

Fixing Powder Light - Фіксуюча пудра - темна, 29,6гр

Легка мінеральна розсипчаста пудра для завершення стійкого макіяжу і абсорбції надлишків шкірного себума. Лягає на шкіру ідеальним тонким шаром і служить закріплюючим засобом при використанні в комплексі з Коригуючою тональною крем-основою Camouflage Cream Foundation. Системне застосування обох засобів допоможе зробити тон обличчя більш рівним, ефективно скоректує всі недоліки (пігментацію, судинну сіточку, почервоніння та запалення), а також захистить шкіру від УФ-випромінювання. Забезпечить збереження оптимального водно-ліпідного балансу. Унікальна формула цієї пудри, заснована на мінеральних компонентах, володіє прекрасними фіксуючими властивостями, що дозволяє класифікувати цей продукт як засіб для створення стійкого макіяжу.

Ключові інгредієнти:

Діоксид титану - фізичний сонцезахисний фільтр, відображає і блокує промені спектрів UVA і UVB. Виробляє освітлюючий ефект.

Інгредієнти:

Тальк, Магній міристат, Парфуми (Аромат).

Застосування:

Використовуйте в щоденному догляді для завершення макіяжу після нанесення GlyMed Plus SPF 15 або крем-основи Camouflage Cream Foundation для захисту шкіри, щоб забезпечити повне і рівномірне покриття і / або приховати недоліки шкіри.

1122 (темна) 29,6 гр.