Категорії
Виробник: GlyMed Plus
Артикул: GM2

Facial Hydrator – Зволожуючий засіб для обличчя 10% АНА, 118мл

Це легка, зволожуюча і омолоджуюча сироватка, що містить 10% гліколевої кислоти, яка допомагає прискорити процеси оновлення клітин. Містить імунний підсилювач, комплекс з бета-глюкана і гіалуронової кислоти, що забезпечує тривале і глибоке зволоження всіх шарів шкіри і захищає шкіру від шкідливої дії вільних радикалів.
Рекомендується для догляду за шкірою будь-якого типу - звужує пори, розгладжує зморшки, сприяє природній мінімізації рубців, усуває гіперкератоз.

Ключові інгредієнти:

Гліколева кислота 10% - знижує рН в роговому шарі, таким чином розриваючи міжклітинні зв'язки, знижуючи зчеплення клітин рогового шару і стимулюючи процеси відновлення поверхневих шарів шкіри. Помітно освітлює і омолоджує шкіру, м'яко, без лущення і сухості.

Екстракт червоного сандалу - покращує тонус шкіри, відновлюючи її щільність. Володіє відбілюючою і себорегулюючою дією, ефективно знижує набряклість.

Бета-глюкан (дріжджі) - полісахарид з яскраво вираженою протизапальною дією, покращує здатність транспортування макрофагів до вогнища запалення. Знижує подразнення, усуває сухість, підвищує гідратацію тканин.

Екстракт зеленого чаю - потужний антиоксидант, захищає клітини від вільних радикалів і передчасного старіння. Активізує основний обмін в тканинах, сприяючи виведенню надмірної рідини.

Інгредієнти:

Вода, денатурований етиловий спирт, гліколева кислота, екстракт червоного сандалу, гідроксиетилцелюлоза, полісорбат-20, сік алое, екстракт алтея, екстракт плюща, екстракт огірка, екстракт бузини, екстракт арніки, екстракт постенніци, бета-глюкан, гіалуронат натрію, сквалан , вітамін Е, вітамін А (Ретінілпальмітат), екстракт камелії китайської (зеленого чаю), феноксіетанол, імідазолідінілмочевина, гідроксид натрію, двонатрієва ЕДТА.

Застосування:

Після очищення нанесіть невелику кількість на обличчя, шию і декольте. Не змивайте. Почніть використовувати 2-3 рази в тиждень, поступово збільшуючи, поки засіб не стане частиною вашого нічного догляду.

GM-2, 118 мл