Категорії
Виробник: GlyMed Plus
Артикул: М101

Essential Face Cleanser - Очищуючий засіб для обличчя, 200мл

М'який, який піниться, очищуючий засіб для обличчя, розроблений спеціально для роботи з фізіологією чоловічої шкіри і вже на етапі очищення запускає процеси відновлення і відновлення чутливої шкіри чоловіків. Багатий рослинними речовинами, які борються з віком. Природно пом'якшує, заспокоює, контролює жирність і готує шкіру до більш якісного гоління, завдяки збагаченої формули, яка включає антиоксидантний захист вітаміну Е, зеленого чаю і білків пшениці. Цей продукт подобається не тільки чоловікам, але і жінкам!

Ключові інгредієнти:

Екстракт Алое Віра - потужний загоюючий засіб, що забезпечує переважний інфекції захисний шар. Містить більше 200 активних сполук, в тому числі віт А, В, С, Е, ферменти, мінерали, полісахариди, і 18 з 20 найбільш необхідних амінокислот для здорового клітинного обміну.

Протеїни пшениці - Завдяки своєму унікальному амінокислотному складу, багато в чому схожим з амінокислотним складом натурального зволожуючого фактора (серин, гліцин, аланін, пролін - 40%), гідролізат протеїнів пшениці надає виражений, тривалий зволожуючий ефект, відновлює мікрорельєф шкіри і створює пом'якшувальну і розгладжуючу дію.

Екстракт Зеленого чаю - потужний антиоксидант, допомагає поліпшити крово- і лімфовідтік, вивести шлаки і токсини з підшкірної клітковини, зміцнити стінки судин. Покращує структуру шкіри і оберігає її від зів'янення.

Вітамін Е - основний антиоксидант, покращує стан шкіри, нейтралізуючи перекісні радикали порушують цілісність біологічних мембран. Має виражену омолоджуючу дію, стимулюючи регенерацію епітеліальних клітин шкіри.

Інгредієнти:

Aqua (вода), Алое Барбаденсис (Алое Віра), Олефін сульфонат, Кокамідопропілбетаїн, Гліцерин, Протеїн пшениці, Токоферол (вітамін Е), Екстракт листя Camellia Sinensis (зелений чай), Морська сіль, парфум, Йодопропініл бутілкарбамат.

Застосування:

Нанесіть невелику кількість на долоні і змішайте з водою, щоб утворилася легка піна. Злегка помасажуйте область, тіла яка підлягає очищенню. Змийте теплою водою і нанесіть зволожуючий крем GlyMed Plus. Можна використовувати вранці і ввечері.

М101 - 200 мл