Категорії
Виробник: EBRAND
Артикул: A005766

DETOX OXY киснева сироватка для обличчя з азелаїновою кислотою, 50мл

Сироватка  для кисневоїй терапії із профілактичною дією,  розроблена для посилення процесу детоксикації шкіри,  особливо рекомендована для забрудненої та схильної до акне шкіри.  Містить високу концентрацію активних інгредієнтов, таких як: азелаїнову кислоту з очищуючою дією,  Екстракт білого сіцилійського винограду з освітлюючими та  регенеруючими якостями,   Ніацинамід, відомий як вітамін PP чи B3, рахується надійним союзником у лікуванні еудермії ( шкірного зуда). Додаткове використання  естетичного обладнання допоможе посилити ефект, прискорити всотування та покращити проникнення.

Основні інгредієнти:

Азелаїнова кислота працює одразу в декількох напрямках: володіє антибактеріальною та протизапальною дією, очищує пори, вирівнює текстуру шкіри, освітлює пост-акне та допомагає знизити чутливість  шкіри. Знищує бактерії, які викликають акне, впливає на гіперактивні меланоцити та завдяки цьому освітлює пігментацію, очищує пори, разчиняє комедони.

Екстракт білого сіцилійського винограду містить у своєму складі органічні кислоти, вітамини, каротин. Має ефективну зволожуючу дію, підтримує тонус шкіри, дозволяе зберегти її свіжість та молодість. Збагачений  вітамінами (А, С, В, К, Р і каротин), ефективно видаляє відмерлі  клітини, прискорює регенерацію нових клітин, має протизапальну та загоюючу дію.

Ніацінамід-. відомий, як вітамін РР чи B3,відновлює мікроциркуляцію у шкірі, прискорює доставку кисню та поживних речовин до клітин, покращує стан стінок капілярів, посилює активність синтезу колагену та еластину. Ефективно бореться із проблемами гіперпігментації та мелазми.

Склад:

Аква, пропандіол, гліцерин, лактат натрію, полігліцерин-6 , пантенол, азелаінова кислота, екстракт соку білого сіцилійського винограду, гліцин , ніацінамід, ксантанова камідь, гідроксиетилцелюлоза, бензиловый спирт, етилгексилглицерин.
Не містить барвників, характерний колір залежить виключно від наявності функціональних рослинних компонентів. Таким чином, колір природного походження може змінюватися від партії до партії продукції. Невеликі відхилення  у кольорі не означають зміну  продукту.

Спосіб використання:

Нанесіть необхідну кількість на обличчя   та обережно помасажуйте за допомогою наконечника для кисневої терапії чи іншого обладнання.

A005766 (50мл)