Категорії
Виробник: GlyMed Plus
Артикул: GM26

Derma Pigment Skin Brightener – Протипігментний освітлювач шкіри, 59мл

Революційна сироватка, створена для захисту від фотостаріння, пігментації, меланодермії і вікових плям, без використання гідрохінона!!! Зміст фітінової кислоти і Метілгідантоіл 2-имид (пептиду) - інгібітора тирозинази, захищає вашу шкіру і освітлює пігментацію, запобігаючи її утворення. Містить також природні антиоксиданти, які запобігають перекисному окисленню ліпідів, блокуючи формування вільних радикалів і запобігаючи прояву ранніх ознак старіння.
Безпечне застосування в період вагітності і лактації.

Рекомендується:

до застосування для всіх типів шкіри в рамках програми догляду за шкірою з фотопошкодженнями і в лікуванні гіперпігментації.

Ключові інгредієнти:

Фітинова кислота - антиоксидант природного походження, перешкоджає появі ознак старіння, а також діє як освітлювач шкіри, блокуючи надходження заліза і міді в процесах синтезу меланіну.

1-метілгідантоін-2-имид - амінокислота, яка уповільнює транспорт готового пігменту від меланоцитів до кератиноцитам. Таким чином відбувається відбілювання поверхневих шарів епідермісу.

Гліколева кислота - знижує рН в роговому шарі, таким чином розриваючи міжклітинні зв'язки, знижуючи зчеплення клітин рогового шару і стимулюючи процеси відновлення поверхневих шарів шкіри. Помітно освітлює і омолоджує шкіру, м'яко, без лущення і сухості.

Інгредієнти:

Фітинова кислота, Екстракт листя алое Барбаденсис (алое вера), Екстракт листя зеленого чаю, бісабалол, токоферол (віт. Е), Гліколева кислота, Аскорбінова кислота (вітамін С), Пантенол (Вітамін В), 1-метілгідантоін-2-имид, гідроксиетилцелюлоза, тетранатрію ЕДТА, феноксіетанол, Етілгексілгліцерін, Гідроксид натрію.
Застосування: Нанести на все обличчя, шию і декольте, на очищену шкіру. Рекомендується застосування вранці і ввечері. Протягом дня використовуйте крем з SPF 15 або з SPF 30 фактором захисту.

GM-26, 59 мл