Категорії
Виробник: GlyMed Plus
Артикул: GM58

Daily Repair Mega-Moisture Cream – Відновлюючий денний крем з церамідами, 50мл

Наш № 1 Зволожуючий крем! Циркадно збалансований, легкий, антиоксидантний, збагачений вітамінами крем. Цей легкий, але глибоко зволожуючий крем відновлює фото-пошкоджену і подразнену шкіру. Коригує не тільки зовнішній вигляд, але і відновлює внутрішнє здоров'я шкіри. Ідеальний засіб для глибокого зволоження зрілої або схильної до прискореного в'янення шкіри.

Ключові інгредієнти:

Альфа-ліпоєва кислота - кофермент, що стимулює обмінні процеси і перешкоджає передчасному руйнуванню ліпідних утворень в глибоких шарах шкіри. Є потужним антиоксидантом, що відповідає за вироблення енергії в клітинах.

Лікопен - червоний пігмент, переважно міститься в томатах. Даний каротиноїд має антиоксидантні властивості, що відповідають за підтримку цілісності клітини і її здорового функціонування.

Екстракт зеленого чаю - містить поліфеноли, вид біофлавоноїдів з високим вмістом антиоксидантних властивостей. Ефективний антибактеріальний і протизапальний засіб.

Інгредієнти:

Вода, олія насіння соняшнику, олія насіння винограду, гліцерил стеарат, цетеариловий глюкозид, олія Ши, гліцерин, олія насіння жожоба, сорбітол, аскорбат кальцію, сорбат калію, бензальдегід, ксантанова камедь, каприлова кислота, гліцин, вітамін Е, альфа- ліпоєва кислота, лікопен, супероксиддисмутаза, вівсяний бета-глюкан, пантенол, бісаболол, екстракт ріпчастої цибулі, екстракт зеленого чаю, сквален, алантоїн, діазолідініл сечовина, йодопропінілбутілкарбамат.

Застосування:

рекомендується використовувати цей засіб в рамках щоденної програми догляду за шкірою. Попередньо очистіть шкіру обличчя і шиї і нанесіть невелику кількість крему рівномірним шаром легкими масажними рухами, уникаючи ніжної області навколо очей.

GM-58 - 50мл