Категорії
Виробник: GlyMed Plus
Артикул: CCG1

Camouflage Cream Foundation – Коригувальна тональна крем-основа (камуфляж) 16 відтінків

Коригувальна основа для захисту шкіри - це мінеральний крем камуфляж, який наноситься як друга шкіра, забезпечує неймовірне покриття і приховує всі недоліки шкіри (червоні плями, пігментацію, рубці, судини, запалення і ін.). Володіє практично невагомою легкою в нанесенні текстурою, швидко і якісно розтушовується, ефективно вирівнює відтінок шкіри і має гарну стійкість. Володіє легким ефектом матування. Містить УФ-фільтри.
Розроблено для лікарів і косметологів в якості завершального, тонуючого і камуфлюючого засобу після чисток, пілінгів та інших активних процедур.
Також популярний серед візажистів, завдяки своїй здатності покривати недоліки і досягати відмінного результату без відчуття тяжкості.
Рекомендується використовувати як в професійному, так і в щоденному макіяжі. Доступний в 16 змішуючих відтінках.

Ключові інгредієнти:

Діоксид титану - фізичний сонцезахисний фільтр, відображає і блокує промені спектрів UVA і UVB. Виробляє освітлюючий ефект.

Інгредієнти:

Парафіновий ліквідум (мінеральна олія), Гідрогенізований поліізобутен, октилдодеканол, Candlilla Cera (Віск) Цетіл пальмітат, Магній міристат, Cera Alba (бджолиний віск), Вазелін, Карнауба (воскова коперника церіфера), токоферол, Oleth-10, Пропіленгліколь, BHT , Аскорбил пальмітат, Глицерил стеарат, Лимонна кислота, Амил циннамал, Бензиловий спирт, Бензилбензоат, Бензил саліцилат, Cironellol, Кумарин, Geraniol, гекса ціннамаль, Бутілфеніл метілпропіонал, ліналол, Альфа-Ізомет Іонон, Коричний спирт, Парфуми (Аромат).

Застосування:

Використовуйте в щоденному догляді для завершення макіяжу після нанесення GlyMed Plus SPF 15, нанесіть необхідну кількість засобу на шкіру і ретельно розтушуйте за допомогою косметичного спонжа.

CCG 1-CCG17 5 гр