Категорії
Виробник: Dermia Solution
Артикул: 60340

Brightening Booster DIS, 30 ml - Освітлюючий Бустер DIS (сироватка-спрей для шкіри з пігментними плямами)

Містить 46% активних компонентів, які мають низькомолекулярний склад. Молекули укладені в унікальні мікросфери різних розмірів і з різною молекулярною вагою. У рідкому середовищі мікросфери не пов'язані між собою-легко осідають і легко розпорошуються у вигляді димки, тому моментально поглинаються клітинами шкіри. 

BRIGHTENING BOOSTER DIS відбілює гиперпигментацию різної етіології, в тому числі сонячне лентиго, нормалізує меланогенез. Завдяки великій концентрації гіалуруновой кислоти з різною молекулярною вагою, відновлює клітинний метаболізм, забезпечує оптимальне зволоження і регенерацію шкіри.

Основні діючі компоненти:

ЕКСТРАКТ ПЛАНКТОНУ - натуральний УФ фільтр, захищає шкіру від запалення викликаного процесом фото старіння.

Екстракт водорості УНДАРІЯ (undaria pinnatifida) зростає на ватерлінії, за рахунок чого має здатність пристосовуватися до впливу ультрафіолетового випромінювання, містить Хром і натуральний Магній Аскорбил Фосфат. Відбілює пігментні плями, відновлює нормальний меланогенез, захищає від УФ-випромінювання, покращує синтез колагену.

Кульгання пальмітат (Chromobrigt) - це новітній запатентований компонент, який відбілює шкіру без цитотоксичного ефекту і реакції роздратування.

Пригнічує фермент тирозинази, а також сприяє захисту шкіри від впливу навколишнього середовища і УФ-випромінювання. Абсолютно безпечний для шкіри.

Екстракт водорості Chondrys Crispys - ірландський мох має високий антиоксидантною, отшелушивающим і осветляющим дією за рахунок вмісту гліколевої кислоти. Також противірусними та протигрибкові властивості, містить натуральну гіалуронову кислоту і полісахариди, ефективно зволожує і омолоджує шкіру.

Андрографіс волосиста (зелений Черіті) - листовий екстракт. Виростає в Індії і Шрі-Ланці, ефективно використовується в Аюрведе. Має протизапальну, антимікробну і заспокійливим діями. Потужний імуномодулятор шкіри.

Пектин яблучний - містить олігогалактуоронідазу, сприяє росту клітин епідермісу, підвищуючи його щільність, покращує бар'єрну функцію шкіри.

Гідроллізат рослинних протеїнів зволожує, заспокоює, захищає від агресії навколишнього середовища, омолоджує ..

МАФ відбілює гиперпигментацию, потужний інгібітор.

Комплекс амінокислот (серин, пролін, аргінін) забезпечує ефективний синтез колагену, реструктурує шкіру, покращує колір обличчя.

Цитрусова кислота забезпечує ефективну ексфоліацію шкіри і зміцнює стінки капілярів.

застосування:

вранці і ввечері після очищення Cleansing gel. Перед застосуванням струснути, розпорошувати на відстані 10 см. Наносити на обличчя, шию і декольте - на кожну зону досить одного натискання. Завершити догляд кремом Cell Balance Light, Cell Balance Rich або Element Protector.