Категорії
Виробник: EBRAND
Артикул: A000446

Anti Age сироватка для обличчя з фітоестрогенами та ефірною олією герані, 50мл

Сінергія інгредієнтів останнього покоління, завдяки наявності іноваційних сфер гіалуронової кислоти різної молекулярної маси, створює поверхневий еффект філера на шкірі. В синергії з олією авакадо поповнює нестачу ліпідів та зміцнює гідроліпідний бар'єр на поверхні шкіри. Эфірна олія фенхеля, основні компоненти якої  це природні флавоноїди (фітоестрогени), та ефірна олія герані - сприяють усуненню набряків, завдяки посиленню мікроциркуляції  у шкірі. Зміцнюють капіляри, відновлюють  пружність та еластичність шкіри. Запобігають утворенню зморшок.

Основні інгредієнти:

Сфери гіалуронової кислоти - Іноваційна технологіія, яка заснована на здатності зневоднених зшитих сфер проникати у верхні шари епідермісу та поглинати воду, яка випаровується із глибоких шарів дерми. Таким чином, завдяки високій гігроскопічності, вони створюють  ефект Push-up, надають об'ем та разгладжують  зморшки із середини. Cфери нового покоління складаються з двох біополімерів: гіалуронової кислоти з низькою молекулярною масою (> 40 кДа) та полісахариду Конжак глюкоманнан з високою молекулярною масою (<200 кДа), який більше 2000 років використовується в традиційній китайскій медицині.

Ефірна олія солодкого фенхелю - головними компонентами якого є   природні флавоноїды (фітоестрогени), потужний антиоксидант та anti-age агент.  Підвищує пружність шкіри, сприяє відновленню тургору шкіри та овалу обличчя. Має протинабрякову , протизапальну та бактерицидну  дію. Стимулює гемолімфодинаміку та мікроциркуляцію, сприяючи зміцненню тканин та детоксикації.

Ефірна олія герані -  Завдяки своїм якостям,  підтягує шкіру,скорочує кількість зморшок, уповільнює процеси старіння шкіри.

Олія авокадо – до складу якої входять вітаміни  А, Е, С, B1, B2, B3, B9, D, лецитін, насичені жирні кислоти, фітостероїди, эфірні олії, хлорофіл, сквален, амінокислота гістидін, та велика кількість корисних макро- та мікроелементів (калій, магній, фосфор, залізо, кальцій, натрій, марганець, цинк, йод, кобальт, мідь). Володіє потужними імунозахисними, ранозагоюючими та омолоджуючими якостями. Має позитивний вплив на засвоєння шкірою людини вітаміну А та його здатність  перетворюватися на вітамін D, коли на нього впливає сонячне світло. Багате на фітогормони, попереджає  появу вікових пігментних плям та передчасне старіння жіночої шкіри у клімактеричний період.

Використання для обличчя за допомогою відповідної піпетки, разподіліть її вміст по обличчю.

A000446