Категорії
Виробник: EBRAND
Артикул: A005765

Anti Age сироватка для обличчя - Киснева терапія, 50мл

Антивікова сироватка для обличчя OXY  з профілактичною дією,  разроблена спеціально для шкіри з першими ознаками старіння. Містить високу концентрацію активних інгредиентів, включаючи гіалуронову кислоту із зволожуючою та антиоксидантною дією та антивіковою дією; Екстракт реп'яха евпаторійского, який сприяє виробленню колагену,  Екстракт Ascophyllum Nodosum, бурих водоростей, типових для регионів,  розташованих північніше  Атлантичного океану, допомогає  стимулювати мікроциркуляцію у шкірі.
Сироватка може використовуватися із апаратними методиками, що допоможе підсилити  ефект, прискорити  вбирання та покращити  проникнення.

Основні інгредієнти:

Ніацінамід  - відомий, як вітамін РР чи B3,відновлює мікроциркуляцію у шкірі, прискорює доставку кисню та поживних речовин до клітин, покращує стан стінок капілярів, посилює активність синтезу колагену та еластину. Ефективно бореться із проблемами гіперпігментації та мелазми.

Ацетилгексапептид-8- міорелаксант ,  створений для боротьби з мімічними зморшками,   уповільнює передачу импульсу  від  нервових закінчень, розслаблюючи м'язи обличчя,  які відповідають за міміку, таким чином попереджуючи утворення мімічних зморшок та вирівнюючи існуючі зморшки. 

Екстракт реп'яха Евпаторійського: надзвичайно багатий на  дубильні речовини та тритерпеноїди (кисневовмісні органічні сполуки),  завдяки яким він протистоїть активності вільних радикалів  та діє як протизапальний засіб.  Сприяє відновленню та регенерації здорових тканин.

Гіалуронова кислота: має низьку молекулярну масу, сприяє   глибокому зволоженню,   стимулює фізіологічне вироблення колагену та еластину,  вирівнює зморшки,  підтримує водний баланс у шкірі, запобігає утворенню вільних радикалів, в результате чого шкіра виглядає  здоровою  і молодою, підвищується її тонус та пружність.

Склад:

Аква, пропандіол , гліцерин, лактат натрію, пантенол, ацетилгексапептид-8, гідролізована гіалуронова кислота, ніацинамід, екстракт клітинної культури Буддлея Давида, гідролизовані глікозаміноглікани, екстракт поліглицерину-6, бетаїн , екстракт реп'яха Євпаторійського , Дріжджовий екстракт , екстракт плодів лохини вузколистної, гідроксиетилцеллюлоза, бензиловый спирт, етилгексилглицерин, молочна кислота.
Не містить барвників, характерний колір залежить виключно від наявності функціональних рослинних компонентів. Таким чином, колір природного походження може змінюватися від партії до партії продукції. Невеликі відхилення  у кольорі не означають зміну  продукту.

Спосіб використання: 

нанесіть необхідну кількість на обличчя та обережно помасажуйте за допомогою наконечника для кисневої терапії чи іншого обладнання.

A005765 (50мл)