Категорії
Виробник: GlyMed Plus
Артикул: GM4

AHA Active Exfoliator  - Активний АНА ексфоліант, 236мл

Легкий пілінг гелевидної текстури, містить комбінацію з 15% гліколевої кислоти та 15% молочної кислоти, що забезпечує м'яке відлущуючу і розм'якшуючу епідерміс дію. Може використовуватися в будь-якій програмі догляду для посилення проникнення активних речовин в шкіру і підготовки до активніших процедур, а також в процедурах чистки обличчя. Допомагає зменшити зморшки, розм'якшує комедони і запобігає їх утворенню. Шкіра набуває сяючого вигляду, вирівнюється її тон і текстура  рН (3.0-3.5).

Ключові інгредієнти:

Гліколева кислота 15% - отримана з тростини, сприяє легкому відлущування ороговілих лусочок, помітно зменшуючи прояв розширених пор і зморшок, розм'якшує десмосоми (міжклітинні зв'язки) таким чином сприяє м'якому процесу відновлення клітин.

Молочна кислота 15% - надає розмягчуючу дію на епідерміс, добре стимулює вироблення колагену, а також пов'язує вологу, рівномірно розподіляє її і направляє вглиб дерми.

Корінь женьшеню - головні активні речовини гензеноізіди. Мають широкий спектр дії, протизапальну, що підвищує імунітет.

Інгредієнти:

Ромашка Екстракт квітів, Гліколева кислота 15%, Молочна кислота 15%, Екстракт кореня женьшеню, Екстракт листя алое Барбаденсис, (алое вера), Пропіленгліколь, Полісорбат 20, олія шкірки апельсину, олія шкірки грейпфрута, гідроксиетилцелюлоза, тетранатрію ЕДТА, Діазолідінілмочевина, Йодопропініл бутілкарбамат, Гідроксид натрію.

Курс:

в залежності від шарів, 6-8 процедур, з перервою 1-2 тижні.

Застосування:

Хімічний ензимний пілінг для всіх типів шкіри. Дотримуйтесь протоколу процедури. Після очищення шкіри і попередньої обробки, слідуючи протоколу лікування, нанесіть 1 шар пілінгу (пензликом або марлевим спонжем), починаючи з чола, вниз по периферії обличчя, потім підборіддя, над верхньою губою, ніс і закінчуючи щоками на 5 -15 хвилин, потім змити теплою водою. Далі йти відповідно до постпілінгового протоколу.

GM4 - 236 мл